adam@foldruk.pl 502 223 534

MENU

adam@foldruk.pl 502 223 534

Firma rodzinna. Drukujemy dla Was od 1982 roku

Technologie druku

DRUK UV na płasko

Z radością chcielibyśmy poinformować, że już u nas jest pierwsza w Polsce nowa maszyna do druku UV na płasko – Arizona 360 GT.

Druk UV to aktualnie najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie wielkoformatowego druku cyfrowego na wszelkiego rodzaju materiałach płaskich, w tym równiż druk na PCV.

Druk wykonywany jest bezpośrednio na materiale sztywnym przy zastosowaniu atramentów utwardzanych na powierzchni podłoża za pomocą lamp UV. Dzięki temu eliminuje się wszelkiego rodzaju prace związane z wyklejaniem wydruków.

Biały atrament umożliwia wykonanie wybiórczego poddruku na podłożu o dowolnym kolorze. Wykorzystując biały atrament możemy drukować na transparentnych mediach techniką naddruku.

Druk UV pozwala na osiągniecie niemal fotograficznej jakości wydruku.

Druk UV umożliwia bezpośredni, dobrze przylegający druk na dowolnym podłożu. Wydruki mogą być stosowane we wnętrzach. Jednocześnie są odporne na wodę, wilgoć, słońce i mogą być stosowane na zewnątrz. Wydruki na PCV oraz innych podłożach nie wymagają suszenia i zaraz po wydrukowaniu mogę być dalej obrabiane, przycinane, pakowane.

Główne zastosowanie druk UV znajduje w branży reklamowej oraz dekoratorstwie. Jest alternatywą dla sitodruku oraz wyklejania powierzchni zadrukowaną folią. Poniżej znajdują się przykładowe podłoża i zastosowania.

Przy zastosowaniu technologii druku UV możliwy jest bezpośredni:

– druk na kartonie, tekturze: druk opakowań, wydruki prezentacyjne, reklamy wolnostojące

– druk na PCV: systemy wystawiennicze, tablice reklamowe, druk na PCV

– druk na blachach metalowych

– druk na drewnie: deski, sklejki, płyty meblowe, drzwi

– druk na szkle: nadruki na szybach, lustrach, szklanych elementach wyposażenia wnętrz

– druk na płytkach ceramicznych: łazienkowych, gresie

– druk na żaluzjach, roletach

– druk na wykładzinach dywanowych: reklama podłogowa, reklama ścienna

– druk na innych materiałach płaskich do wysokości 55 mm.

Zrealizujemy wszystkie Państwa niepowtarzalne projekty.

Przekonaj się sam o jakości wydruków UV i poproś nas o próbki.

Zapraszamy do współpracy.
Drukarnia Foldruk-Folion

DRUK WIELKOFORMATOWY

Wysokiej jakości druk solwentowy odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Drukujemy na rozmaitych podłożach: papierach, frontlitach (banerach), foliach samoprzylepnych, foliach do podświetleń, siatkach i wielu innych.

Teraz możesz drukować w dużym formacie z najwyższą jakością niskie nakłady plakatów, przygotować ekspozycje na targi, eventy, prezentacje, spersonalizować nakład w zależności od potrzeb (każdy plakat inna grafika).

Drukujemy również fototapety i fotoobrazy na artystycznym płótnie canvas.

NOŚNIKI

banery
siatki mesh,
folie samoprzylepne,
folie wylewane
One Vision,
backlight
papier bilbordowy

PONADTO

Laminowanie do 160 cm foliami błyszczącymi i matowymi.

Naklejanie wydruków na płyty PCV lub bezpośredni nadruk na płycie.

Zgrzewanie i oczkowanie banerów o dowolnej długości i szerokości.

SITODRUK do formatu B1

W technice sitodruku staliśmy się prawdziwymi specjalistami! Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie a kadra pracownicza składa się z prawdziwych mistrzów w swoim fachu.

Wykonujemy:
etykiety samoprzylepne na folii (do formatu B1, nalepki i odwrotki), torby reklamowe (dowolny format) oraz wszystko to co postanowicie Państwo stworzyć tą techniką.

Druk cyfrowy do formatu 320×748

Druk cyfrowy to technologia umożliwiająca wyprodukowanie niskonakładowych prac bardzo szybko i za rozsądną cenę. Ten rodzaj druku pozwala na wykorzystanie różnego rodzaju podłoży papierowych o różnych gramaturach i formatach: powlekanych, satynowych, kredowanych, offsetowych, ozdobnych, fakturowanych, samoprzylepnych. W naszej firmie drukujemy też na foliach samoprzylepnych, strukturalnych czy adhezyjnych. Nadruk utrwalany jest pod wpływem wysokiej temperatury, dzięki czemu jest odporny na warunki atmosferyczne, fizyczne uszkodzenia i promienie uv.

Druk cyfrowy oznacza też niezwykłą elastyczność w realizacji zlecenia i pozwala na dokonywanie zmian dosłownie w ostatniej chwili przed drukiem. Przede wszystkim jednak jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku konieczności personalizacji wydruków.

Drukarnia Foldruk-Folion zaprasza. Odbiór zamówień już w ciągu kilku godzin od zlecenia.

Druk offsetowy

Ze wszystkich popularnych metod, druk offsetowy oferuje największą jakość i trwałość nadruku. Wielobarwny nadruk uzyskiwany jest ze złożenia czterech podstawowych kolorów CMYK i/lub dodatkowych indywidualnie dobieranych kolorów np. wg wzornika PANTONE. Mogą to być farby o kolorach metalicznych np. złote, srebrne.

Drukujemy na maszynach 2 i 4-kolorowych.

Wykonujemy:

Foldery, plakaty, ulotki, kalendarze, wizytówki, papiery firmowe, koperty, teczki konferencyjne, opakowania, standy, headery, etykiety samoprzylepne i inne.

Formaty: B2+ i wszystkie pośrednie.